wvalogo Watersport Vereniging Amsterdam Lid van Watersportverbond Erepenning voor de WVA
Watersport Vereniging Amsterdam Watersport
Vereniging
Amsterdam
Erepenning voor de WVA


Bestuur WVA

Email: bestuur@wvamsterdam.info

 

marcbrouwer1

Voorzitter

Marc Brouwer
voorzitter@wvamsterdam.info

 

 

raoulduysens-kln

Penningmeester
(Financiën)

Raoul Duysens
penningmeester@wvamsterdam.info

 

 

mieke-jaring

Secretaris
(briefwisseling, notulen, jaarverslag)

Mieke Jaring
secretaris@wvamsterdam.info

 

 

petervdmast2

Havencommissaris
(Havenzaken Algemeen, Havenmeester)

Peter van der Mast
havencommissaris@wvamsterdam.info
06-52090533

 

albertclement-kln

Schepencommissaris
(Ligplaatsen)

Albert Clement
schepencommissaris@wvamsterdam.info

 

 

Commissies & diverse aanspreekpunten 

 

foto

Havenmeester
Vacature
06-2656 7838
havenmeester@wvamsterdam.info

 

 IT-diensten, mailings (Nieuwsflitsen) en website
Bas van de Berg
IT-diensten@wvamsterdam.info
redactie@wvamsterdam.info

 

 Clubhuis commissie
Cindy Vonk en Peter de Boer
clubhuiscommissie@wvamsterdam.info 

 

 Jeugdzeilen
https://watersportvereniging-amsterdam.jimdosite.com (opent in nieuw venster)

 

 Ereleden
Klik hier voor de lijst van Ereleden (zelfde venster)


 

Was deze informatie nuttig?