wvalogo Watersport Vereniging Amsterdam Lid van Watersportverbond Erepenning voor de WVA

Nieuw grasveld bij het Clubhuis

Geplaatst op 30-05-2019  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Bas van de Berg

Met hulp van vrijwillgers en geweldige inzet van Rene Ravenhorst en Theo Steen is een nieuw grasveld aangelegd voor ons clubhuis. Er is in totaal 217m3 grond (9 trailers) op het terrein bijgekomen om het stuk grond te egaliseren en weer op hoogte te brengen.

Daarna hebben we het terrein drie weken laten rusten en gesproeid om de grond te laten inklinken. Het terrein is in totaal weer 3 cm gezakt (!). Vervolgens hebben we nog 6m2 zand aangebracht om de oneffenheden en kuilen weg te halen. Om de molshopen te voorkomen, hebben we 1100m2 mollendoek aangebracht. Als afsluiter is er door alle vrijwillgers 1100m2 graszoden op het terrein aangelegd.

Voorlopig mogen we er een paar weken niet op lopen en indien nodig besproeien.

Deze zomer kunnen we dus genieten van een mooi en fris gazon voor ons clubhuis !

Er werd hard gewerkt en natuurlijk plezier gemaakt waardoor het zware werk een stuk leuker werd.  Alle vrijwillgers hartelijk dank voor de inzet !

 

 


 

 

Watersport Vereniging Amsterdam 

Adres Haven  Havenmeester Website
Punterspad 15   retseemnevah.[antispam].@wvamsterdam.info netsneid-TI.[antispam].@wvamsterdam.info
1081 KB Amsterdam 06-2656 7838